Bosch BGS05A322 Ocena produktu:

od 399,00 PLN

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Odkurzacze
Oferty (3)
Opis produktu

Wyjątkowo ekonomiczny - drobny, lekki i bezworkowy odkurzacz Cleann'n. Dzięki minimalnym rozmiarom i akcesorium do przechowywania węża odkurzacz można łatwo i prędko złożyć, a Ty zyskujesz więcej miejsca na inne rzeczy.

Najważniejsze właściwości urządzenia Odkurzacz z systemem prostego przechowywania. Wysoka wydajność, niskie zużycie energii. Nad wyraz lekki - 4,4 kg Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Bezproblemowe przechowywanie Dzięki kompaktowym wymiarom i akcesorium do składania węża, przechowywany odkurzacz zajmuje naprawdę niedużo miejsca.

System wygodnego przechowywania węża, pozwala z łatwością i szybko złożyć odkurzacz w taki sposób, żeby zyskać więcej miejsca na inne rzeczy. Bezproblemowe przechowywanie Dzięki kompaktowym rozmiarom i akcesorium do składania węża, przechowywany odkurzacz zajmuje naprawdę niedużo miejsca.

System komfortowego przechowywania węża, pozwala łatwo i momentalnie złożyć odkurzacz w taki sposób, aby zyskać więcej miejsca na inne rzeczy. Bardzo lekki i poręczny Kompaktowa budowa i niska waga (zaledwie 4,4 kg) sprawiają, iż nasz odkurzacz jest nie tylko ponadprzeciętnie zwrotny i niezwykle wygodny do przechowywania, lecz też przystępny do przenoszenia.

niezwykle lekki i funkcjonalny Kompaktowa budowa i niska waga (zaledwie 4,4 kg) powodują, że nasz odkurzacz jest nie tylko nieprawdopodobnie zwrotny i bardzo komfortowy do przechowywania, ale też przystępny do przenoszenia.

HiSpin Motor techniczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce efektywny silnik efektywne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki udoskonalonej konstrukcji łopatek wirnika. HiSpin Motor technologiczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce sprawny silnik wydajne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki udoskonalonej konstrukcji łopatek wirnika.

Komfort dla Ciebie, ochrona dla podłóg Szczotka do twardych powierzchni ze szczelinami typu Premium czyści twarde parkiety ze szczególną skrupulatnością. Jej miękkie kółka upraszczają manewrowanie i chronią powierzchnię przed zarysowaniami, a silikonowe paski pomagają ponadto wygarniać kurz z fug, zapewniając skrupulatne pozbycie się zanieczyszczeń.

Komfort dla Ciebie, ochrona dla podłóg Szczotka do twardych powierzchni ze szczelinami typu Premium czyści twarde parkiety ze szczególną dokładnością. Jej miękkie kółka usprawniają manewrowanie i bronią powierzchnię przed zarysowaniami, a silikonowe paski pomagają dodatkowo wygarniać kurz z fug, zapewniając staranne pozbycie się zanieczyszczeń.

technika na najwyższym poziomie Od ponad stu lat producent Bosch jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o wyjątkową funkcjonalność urządzeń i dopracowują do perfekcji każdy szczegół.

technologia na najwyższym poziomie Od ponad stu lat producent Bosch jest symbolem najwyższej jakości i bezawaryjności, a nasi konstruktorzy dbają o nieszablonową funkcjonalność maszyn i dopracowują do perfek...

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze