Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends Ocena produktu:

od 999,00 PLN

  • Producent: Thomas
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Moc silnika: 1400 W
  • Zasięg pracy: 11 m
  • Wysokość: 29 cm
  • Szerokość: 31 cm
  • Kolor: biały
Oferty (3)
Opis produktu

Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy zaopatrzony w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox, a także filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest przeznaczony właścicielom zwierząt domowych, przez co jest wyposażony w szereg niezbędnych szczotek do sprawnego usuwania sierści oraz wszystkiego rodzaju zabrudzeń.

Modele linii cycloone hybrid dają niespotykany dotąd wybór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu przy pomocy filtra cyklonowego easyBox oraz precyzyjne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

Od dzisiaj, jeżeli doceniasz zalety odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa kolekcja odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego wykorzystywania bez konieczności wymiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest wyjątkowo dokładne a opróżnianie pojemnika istotnie higieniczne.

Pojemnik jest wyposażony w trzy komory na kurz: jedną na szerokie zanieczyszczenia, a także dwie na minimalny pył. Separacja skażeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na obszerne skażenia jest przystępne choćby po powszednim odkurzaniu.

nieduży, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na nieznaczny kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

Bez kontaktu z alergicznym nieznacznym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox skrupulatne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najbardziej jest to realne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są zaopatrzone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

na dodatek otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka znakomicie likwiduje sierść z dywanów i wykładzin. Ma ona dodatkową o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być użytkowana także jak tradycyjna szczotka.

Aby z łatwością ją czyścić, ma zdejmowaną przednią osłonę która pozwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas asygnowanych właścicielom zwierząt.

Jest zaopatrzona w przełącznik, który pozwala na jej użytkowanie z...

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze