Thomas Perfect Air Allergy Pure Ocena produktu:

od 799,00 PLN

  • Producent: Thomas
  • Kategoria: Odkurzacze
  • Moc silnika: 1700 W
  • Zasięg pracy: 11 m
  • Regulacja prędkości: tak
  • Pojemność worka/pojemnika: 1.8 l
  • Wysokość: 30.6 cm
  • Szerokość: 31.8 cm
  • Długość: 48.6 cm
  • Kolor: biały, turkusowy
Oferty (5)
Opis produktu

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure Bezworkowy odkurzacz z filtrem wodym, dedykowany dla osób walczacych z alergiami. Dzięki specyficznej filtracji filtra wodnego Aqua-Pure kurz, brud, alergeny, a także zapachy zostają zatrzymane w wodzie.

w dodatku filtr wodny zapewnia lekkie nawilżanie i odświeżanie powietrza w pomieszczeniu. Filtr wodny Aqua-pure skrupulatne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najbardziej jest to osiągalne.

Odkurzacze Thomas perfect air są zaopatrzone filtr wodny Aqua-Pure. Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

dodatkowo dostajemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Opróżnianie filtra jest bardzo higieniczne i proste. Po prostu wylewamy zanieczyszczenia do kanalizacji, dzieki temy żadne cząstki kurzu nie dostają się z powrotem do wnętrza.

Filtry Poza filtrem wodnym Aqua-Pure odkurzacz jest wyekwipowany w filtr HEPA, filtr zabezpieczający, dwa filtry osuszające ze specjalnymi filtrami przeciwpyłkowymi i mikro filtr powietrza wylotowego.

Taki komplet filtrów z połączeniu z filtrem wodnym Aqua-pure znakomitą filtrację pyłu, kurzu i alergenów. Jest to jedyne na rynku takie połączeniu dwóch rodzajów filtracji. Precyzyjne odkurzanie w domu alergika, odświeżanie i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu za pomocą jednego urządzenia, dzisiaj jest to możliwe.

Przełączalna szczotka parkiet / dywan świetnie przylega do każdej powierzchni podczas odkurzania. Dzięki możliwości przełączenia możemy ją połączyć do rodzaju odkurzanej powierzchni: parkiety i podłogi twarde albo dywany i wykładziny.

Szczotka do materacy Miejscem w naszym domu, gdzie gromadzi się najwięcej alergenów, cząstek skóry i roztoczy są materace. Dlatego również odkurzacz Perfect Air Allergy Pure został wyposażony w specjalną szczotkę do odkurzania materacy.

Jej nieduża wielkość z jednej strony pozwala wyśmienicie odkurzyć nawet zagłębienia w materacach. Z drugiej strony małe rozmiary jednocześnie szczotki, jak i szczeliny ssącej powodują, iż siłą ssania na szczotce jest naprawdę ogromna.

Pozwala od odkurzać nie tylko wierzch materaca, lecz także zasysać skażenia z pokaźniejszej głębokości. Szczotka ta doskonale nadaje się także do odkurzania wszelkiego typu tapicerki, czy to w domu, czy w samochodzie.

Akcesoria Szczotka do odkurzania mebli - pozwala wydajnie eliminować kurz z mebli, półek czy książek. Dzięki obrotowej końcówce możemy ja bezproblemowo ustawić pod odpowiednim kątem tak, żeby jak najlepiej przylegała do odkurzanej powierzchni.

Ssawka szczelinowa - odkurzanie w trudno dostę...

Podobne produkty w kategorii Odkurzacze